Namn:Tel:  Email: 
3an 08-641 14 10     trean@tygverket.se  
Amanda Sharp 073-728 28 15     amandasharp@hotmail.se  
Ali Reza Mohamadi 072-288 20 88     ali_rrrr_2006@yahoo.com  
Anita Eld 070-730 70 74     nita.eld@gmail.com  
Anna Löfstrand 073-652 46 00     a.lofstrandsverkstad@gmail.com  
Anna Sjunnesson 073-959 84 41     sjunnesson.anna@hotmail.com  
Billy Hofvander 076-562 04 36     b.hofvander@gmail.com  
Erika Engström 073-448 92 41     erikadillner@hotmail.com  
Hedvig Bergman 073-502 30 67     hedvigbergman@hotmail.com  
Ingrid Persson 070-339 66 39     ingrid.elisabet.persson@gmail.com  
Isa Gelin 070-767 87 91     isa@ljungmark.net  
Kajsa-Lisa Larsson 076-577 11 10     kajsa@tygverket.se  
OBS! Ge ej ut telefonnummer till kund! Maila istället!          
Klas-Göran Wadstein 073-088 34 89     klas@tygverket.se  
Kristina Brandeus 072-393 00 63     kristina.brandeus@gmail.com  
Leo Fortelius-Moring +358 449 70784     fortemori@gmail.com  
Liliya Shaia 076-805 41 54     lilyaziz@hotmail.com  
Linn Åhlén 073-619 03 89     linn@tygverket.se  
Lotta Bergström 073-951 17 17     lotta@tygverket.se  
Louise Dahlström 073-9970466     louise_dahlstrom@hotmail.com  
Mette Flygare 070-495 65 01     mette@tygverket.se  
Moa Strandberg 070-464 45 64     moa.strandberg88@hotmail.com  
Mylla Ek 073-590 33 20     myllaek@icloud.com  
Pia Lundstedt 070-412 34 71     pia.lundstedt@gmail.com  
Richard Wadstein 070-710 62 50     richard@tygverket.se  
Sara Gajicki 073-776 73 17     saragajicki@outlook.com  
Tove Rhodiner 070-9616836     toverhodiner@gmail.com  
Ulf Westergren 076-233 62 30     ulf_westergren@email.com  
Zamina Håkansson 073-550 82 89     minis92@hotmail.com  
Leffe montör 070-817 23 47     loinredningar@telia.com  
(ring om kund vill ha gardinskenor/stänger monterade)          
GE ALDRIG UT TELEFONNUMMER TILL NÅN ANSTÄLLD UTOM LOTTA!!